Cbox
[régebbi üzenetek]
22 Nov 17, 08:22 AM
Klára
Rafát választották az utóbbi 50 év legjobb sportolójának Spanyolországban. A 16-szoros Grand Slam-bajnoknak, négyszeres Davis Kupa-győztesnek és kétszeres olimpiai aranyérmesnek
22 Nov 17, 08:24 AM
Klára
a spanyol király adja majd át a díjat december elején. GRATULÁLUNK!!!! :taps: :cheer: :taps:
22 Nov 17, 09:37 AM
Dr. Hadházy Ágnes
Szívből gratulálok Rafának!
22 Nov 17, 11:56 AM
Kati
Ez igen! Gratulálok Rafának és minden jót kívánok Neki az elkövetkező időszakra. :)
22 Nov 17, 07:29 PM
Gabimama
Nagy jellem, nagy sportoló , :cheer: megérdemli!!!!!
22 Nov 17, 10:58 PM
kibolya
Ki más kaphatná??? Gratula neki! :taps: :cheer:
2 Dec 17, 06:16 PM
NadalFAN81
De nagy a csend.. Látszik, hogy nincs most Rafa.. :)
6 Dec 17, 09:52 AM
Gabimama
Hallottátok, hogy Rafa küldött egy dedikált teniszütőt a Jónak lenni jó adománygyüjtőnapra!! Sok pénzem lenne, én is licitálnék rá!!!
8 Dec 17, 10:25 AM
Wiesbaden
Kíváncsi leszek mennyiért viszik el. 500.000 Ft. körüli összegre tippelek. Rafa a napokban nyilatkozott, hogy dec. 5-én elkezdte az edzéseket annak ellenére, hogy a térde még nem 100%-os.
8 Dec 17, 10:26 AM
Wiesbaden
Reméli, hogy az AUS open előtti felvezető tornákra teljesen rendben lesz.
8 Dec 17, 10:28 AM
Wiesbaden
Rafának nincs szerencséje az AUS openen. Három döntőt is bukott itt és csupán egyet nyert meg. Ráadásul a bukott döntőket előnyről veszítette el.
8 Dec 17, 10:29 AM